Контакти:

(098) 166-27-21

(093) 170-37-45

(095) 474-77-75

plastica@ukr.net

 • baner-1-2.jpg
 • baner-2.jpg
 • clide-40.jpg
 • slide_2.jpg
 • slide_5.jpg

Сатьї

 • 1
 • 2
 • 3

Козирки з полікарбонату TANDEM ™

Готові козирки із полікарбонатом ТМ TanDem – це просте та ефективне рішення для захисту від дощу, снігу...

Навіси з полікарбонату

Навіси з полікарбонату

Готовий навіс для авто FANTOM ...

Готові навіси для авто з алюмінію

Готові навіси для авто з алюмінію

Ми пропонуємо алюмінієві навіси для автомобілів високої якості за доступною ціною в Україні. Стильні автонавіси ціна-якість. 1. Алюмінієвий навіс для авто...

Альтанки з полікарбонату

Прекрасним елементом заміської архітектури на даний час є альтанки. Оригінальний дизайн альтанок з полікарбонату фірмою, а також...

Полікарбонат стільниковий BORREX

uznaty cenu

Стільниковий полікарбонат BORREX – легкий та прозорий пластик для скління навісів, теплиць, будь-яких світлових конструкцій та покрівлі.Практично єдиний пластик на ринку України, виробництво якого здійснюється за європейською технологією під контролем західних спеціалістів. Це гарантує термін служби.

Як офіційні дилери найбільшого заводу виробника ТОВ "Юг-Ойл-Пласт" та ексклюзивний правовласник ТМ BORREX на території України ми пропонуємо вам полікарбонат найвищої якості офіційною гарантією. Продукція виробляється на екструзійних лініях італійської компанії Union. Якість, досягнута більше ніж за 60 років діяльності та наукових досліджень, дозволяє Union бути лідером у галузі екструзії серед світових виробників. Первинна сировина закуповує в Австрії (SABIC Innovative Plastics).

Товщина вага Максимальний радіус вигину для арок, мм
4 мм 0,8 кг/м2 700
6 мм 1,3 кг/м2 1050
8 мм 1,5 кг/м2 1400
10 мм 1,7 кг/м2 1750
12мм 2,04 кг/м2 1900
14мм 2,4 кг/м2 2300
16 мм 2,7 кг/м2 3000
20 мм 3,0 кг/м2 4500
25 мм 3,5 кг/м2 5000
32 мм 3,9 кг/м2 6400
uznaty cenu

 

Області застосування полікарбонатних листів BORREX :
*Міське будівництво: покрівельне скління, скління будівель, зупинок громадського транспорту, телефонних кабін, пішохідних переходів, арочні конструкції (козирки, навіси).
*Реклама: світлові короби, рекламні табло, вивіски, об'ємні літери, оформлення виставкових стендів, павільйонів, вітрин.


*Сільське господарство: скління теплиць, оранжерей, скління тваринницьких комплексів та ангарів, зимові сади.
*Дизайн інтер'єрів: перегородки для офісів, підвісні стелі, балкони.

Відмінні риси стільникового полікарбонату BORREX:
-захист від ультрафіолету у вигляді нанесення спеціального шару на поверхні, а не в масі листа
-Виробництво з первинної сировини
-Гарантія заводу – 15 років

Основні переваги стільникового полікарбонату BORREX:
-відмінна ударна міцність
-морозостійкість (діапазон робочих температур від - 50 до +120 С)
-висока світлопроникність
-Гнучкість у холодному стані
-простота обробки та монтажу
-Довговічність (гарантія заводу-виробника 15 років від пожовтіння, деградації та пошкоджень, спричинених градом)
-надзвичайна легкість - у 16 ​​разів легше за скло
-широка кольорова гама
-панелі не ламаються при свердлінні та різанні
-Вогнестійкість (при дуже високих температурах матеріал плавиться, але не допускає поширення полум'я і не виділяє отруйних речовин)


Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
Зовнішня поверхня всіх виробів полікарбонатних листів BORREX, включаючи полікарбонатні профілі, покрита спеціальним шаром, що є додатковою захист від шкідливого ультрафіолетового випромінювання запатентоване ТМ Lexsan. Цей шар включається до структури самого матеріалу, що виключає його пошкодження протягом усього терміну експлуатації матеріалів, та забезпечує сталість їх механічних та оптичних властивостей протягом багатьох років.

Здатність до пропускання та розсіювання світла стільникового полікарбонату BORREX. Світлопропускання двошарової панелі стільникового полікарбонату BORREX - 80%, причому переважна частина світлових променів проходить у розсіяному вигляді. Світло, пропускається склом або одношаровими листами з інших матеріалів, не розсіюється. Сонячні промені, що падають на лист стільникового полікарбонату практично не мають свого напряму щодо його площини. Відхилення променів та зміна їхнього напрямку мізерно малі. В результаті сонячні промені потрапляють тільки на верхню частину рослин, тоді як їхня нижня частина залишається у тіні. Повна освітленість рослин дуже важлива, її відсутність призводить до захворювань рослин та їх в'янення. У панелей комірчастої конструкції стільникового полікарбонату BORREX розсіювання світла значно вища. Сонячні промені осідають на верхніх та нижніх листках і на ребрах стільникового. полікарбонату BORREX і виходять із панелей у різних напрямках. Промені, проходять через панель стільникового полікарбонату BORREX під різними кутами потрапляють на стіни та інші поверхні, відбиваються від них і доходять до всіх елементів рослин.

Стійкість до ударних впливів стільникового полікарбонату BORREX.
Панелі стільникового полікарбонату BORREX пройшли тестові випробування на удар та відповідають вимогам таких стандартів: DIN 53443, BS 2782, ASTM D5628-95. Наведені нижче результати отримані в результаті тесту із застосуванням гирі п'ятиміліметровим круглим наконечником.


Товщина панелі 6 мм 8 мм 10 мм 16 мм
Вага, г/м2 1300 1500 1700 2700
Міцність при ударі, Дж 2,10 2,16 2,32 2,80Панелі "BORREX" відрізняються високими механічними характеристиками, такими, як твердість і стійкість до ударних впливів при тривалому утриманні відкритому повітрі. Завдяки шару, що захищає від ультрафіолетового випромінювання, механічні та оптичні властивості панелі залишаються практично незмінними протягом усього гарантійного терміну і навіть довше. Крім того панелі мають високу стійкість до ударів і пошкоджень при їх транспортування та складання. Випробування за методом Гарднера – метод визначення стійкості до ударів предметів, що падають (Gardner Falling Dart Impact Test) - показали, що панелі "BORREX" мають високий рівень поглинання енергії по порівняно з іншими матеріалами. Ця властивість гарантує високу стійкість до впливу граду та падаючих предметів.

Економія енергії.
Панелі стільникового полікарбонату BORREX дають суттєву економію енергії. порівняно зі скляними, фібергласовими та акриловими панелями аналогічною товщина. Повітря, що міститься в просторі між ребрами жорсткості всередині панелей BORREX, є чудовим утеплювачем і дозволяє економити до 50% енергії, що витрачається на опалення взимку, або охолодження влітку.

Вогнестійкість.
Відмінною властивістю панелей "BORREX" є їх здатність до сповільненого займання та відсутність емісії отруйних газів. Запалення цих листів значно нижчі, ніж листів зі скловолокна чи акрилу. Стільниковий полікарбонат ТМ "BORREX" з успіхом пройшов пожежно-технічну експертизу Росії.

Результати експертизи:
Група горючості Г2 за ГОСТ 30244-94 (помірно горючі за БНіП 21-01-97 *); Група займистості В1 за ГОСТ 30402-96 (важко займисті СНіП 21-01-97*);
Група поширення полум'я – РП1 за ГОСТ Р 51032-97 (що не розповсюджують за СНіП 21-01-97 *);
Група димоутворюючої здатності Д2 за ГОСТ 12.1.044-89 (помірна димоутворююча здатність по СНиП 21-01-97*);
Група токсичності Т2 за ГОСТ 12.1.044-89 (помірно небезпечний матеріал показнику токсичності продуктів горіння за СНіП 21-01-97*);

Стійкість до атмосферних впливів.
Панелі " BORREX " мають стійкість до найнесприятливіших кліматичних умов. Панелі придатні до застосування в діапазоні температур від -40°С до +120°С, що дозволяє використовувати їх у будь-якій точці земної кулі. Випробування на відкритому повітрі, які проводились протягом 7 років, показали високу ударну стійкість і збереження вихідних оптичних властивостей.

Стійкість до хімічних речовин.
Полікарбонат стільниковий BORREX чутливий до дії наступних хімічних речовин:
-мінеральних кислот різної концентрації,
-органічних кислот,
-розчинів солей,
-різних жирів, аміаку в рідкому (розчини) та газоподібному стані,
-різних амінокислот,
-розчинників,
-клеїв певних видів та барвників.

Ступінь чутливості до хімічних речовин залежить від таких факторів, як концентрація, температура, тривалість контакту з поверхнею панелі, тиску, а також напруги в панелі.

Акустичні властивості полікарбонатних пустотних плит BORREX.
Шум утворюється внаслідок тиску повітряних хвиль та вимірюється довжиною хвилі та її частотою. Людське вухо чутливе до шумів частотою від 20 до 20 000 Герц. Одиницею вимірювання шуму є децибел, причому до 60 Дб шум вважається тихим, від 65 до 90 Дб – значним, а понад 90 Дб – руйнівним. Відомо, що ефект зниження шуму досягається за рахунок збільшення маси затримуючого шуму споруди, або за рахунок збільшення повітряного прошарку між такого роду спорудами. Рівень зниження шуму полікарбонатними пустотними панелями різних товщин становить від 18 до 23 Дб.

 

Монолітний полікарбонат BorrexМонолітний полікарбонат Borrex Призма | Монолітний полікарбонат Borrex профільований

 

Полікарбонат

 • 1
 • 2
 • 3

Стільниковий поліпропілен

Пропонуємо до вашої уваги листи стільникового поліпропілену в Україні прийнятних цін. ...

Монолітний полікарбонат Borrex Шагрень

Для зовнішньої та внутрішньої обробки відмінно підходить фактурний ...

Полікарбонат стільниковий з ефектом жалюзі

Полікарбонат стільниковий з ефектом жалюзі

Ми раді повідомити Вам про те, що у нас у продажу з'явився стільниковий ...

Стільниковий полікарбонат КОЛОТИЙ ЛЬОД

Стільниковий полікарбонат КОЛОТИЙ ЛЬОД

Мрії стають реальністю! Стільниковий полікарбонат Колотий Льод тепер ...

Стільниковий полікарбонат з УФ захистом

Стільниковий полікарбонат з УФ захистом

Кольорова гамма: ПРОЗОРИЙ БРОНЗА БІРЮЗА СИНІЙ ЧЕРВОНИЙ ...

Монолітний полікарбонат BORREX Prism (Призма)

Ми раді повідомити Вам про те, що у нас у продажу з'явився монолітний п...

Новини

У Києві будують конструкції із полікарбонату

За високими рейтингами затребуваності полікарбонату Oскар, можна сміливо стверджувати, що він надійно закріпився на будівельному ринку. Багато українців споживачі вже неодноразово переконалися у його високій ефективності ...

Подробнее

Наші клієнти

 • client_1.jpg
 • client_2.jpg
 • client_3.jpg
 • client_4.jpg
 • client_5.jpg
 • client_6.jpg
 • client_7.jpg
 • client_8.jpg
 • client_9.jpg
 • client_10.jpg
 • client_11.jpg
 • client_12.jpg
 • client_13.jpg
 • client_14.jpg
 • client_15.jpg
 • client_16.jpg
 • client_17.jpg
 • client_18.jpg
 • client_19.jpg
 • client_20.jpg
 • client_21.jpg
 • client_22.jpg
 • client_23.jpg
 • client_24.jpg
 • client_25.jpg
 • client_26.jpg
 • client_27.jpg
 • client_28.jpg