Контакти:

(098) 166-27-21

(093) 170-37-45

(095) 474-77-75

plastica@ukr.net

Полікарбонат за вигідною ціною!

Ви бажаєте придбати якісний полікарбонат за оптовою ціною? Вітаємо, Ви звернулися на адресу! Наша компанія «СтройПласт» — великий постачальник полікарбонату в Україні вже багато років поспіль працює у цій сфері, тому наші фахівці готові не лише допомогти придбати цей матеріал, а й надати професійну консультацію. Весь наш матеріал в обов'язковому порядку, проходить перевірку та тестування, а також має відповідні сертифікати.

Полікарбонатом називається порівняно новий прозорий листовий матеріал, що відноситься до групи атмосферного термопласту. Він має високі показники в експлуатації, міцність, естетичний вигляд. Як показує наша практика, останнім часом, цей матеріал став дуже затребуваним у будівництві та оздобленні різноманітних приміщень.

Давайте розглянемо детальніше, де саме може використовуватися пропонований нами полікарбонат у Києві:

— Будівництво оранжерейних приміщень та теплиць різного рівня складності.

— Під час будівництва павільйону, виставкового центру.
— При створенні навісів, козирків, покрівель, що пропускають світло, обробки лоджій.
- Для основного скління промислової будівлі.
— Як перегородка в офісі, душові кабіни.

Світлопрозорі конструкції - це найбільш поширене застосування листового пластику в прозорій покрівлі. Листовий полікарбонат для теплиць накривається на металоконструкції та виходять гарні навіси з полікарбонату та козирки над входом. Ми будуємо навіси для авто чи автонавіси під прозорий пластик. У нас можна купити не лише матеріал, а й замовити металоконструкцію.

На сьогоднішній день розрізняють два основні види даного матеріалу: монолітний полікарбонат і стільниковий полікарбонат. Кожен з них має свої індивідуальні характеристики та переваги. Якщо говорити про перший вид – монолітний, то він відрізняється від іншого тим, що має підвищену ударостійкість, а також антивандальну якість.

Найголовнішими перевагами полікарбонату є:

— Відмінні звуко- та теплоізоляційні якості.

— Пожежна безпека, оскільки цей матеріал не має властивості горіти і плавитися.
- Стійкість до грибків.
— За світлопропусканням, полікарбонат абсолютно не поступається склу.
— Вирізняється довговічністю, стійкістю до механічних пошкоджень та інших несприятливих впливів.
- Стійкий до різких температурних перепадів.
— Блокує сонячні відблиски – а це значно подовжить життя готового пристрою з полікарбонату.
- Величезні варіації колірних гам дадуть чудову можливість поекспериментувати при оздобленнях.
— Маленька вага кожного окремого аркуша та легкість їх встановлення здатні зробити цей матеріал просто ідеальним, щоб зробити ремонт власноруч.
— Легкість у догляді та чищенні.

Як бачите, стільниковий полікарбонат по праву вважається хорошим матеріалом для будівництва і обробки приміщень. Найголовніше - робити покупку необхідно у перевіреної та надійної компанії.

Ми пропонуємо Вашій увазі якісний та міцний полікарбонат у Києві, що чудово себе зарекомендував. Ми гарантуємо високу якість і надійність своєї продукції кожному клієнту, тому роблячи у нас покупку, Ви не повинні сумніватися в чомусь. Знаходимо індивідуальний підхід до кожного замовника, адже чудово розуміємо всю важливість покупки. Вже багато клієнтів змогли на власному прикладі переконатися у високій якості нашого товару та оперативності сервісу обслуговування.

Як знайти полікарбонат за низькою ціною в Україні?

1polikarbonat4Щоб полікарбонат купити в Києві за низькою ціною класу стандарт або преміумВам не доведеться витрачати багато Вашого дорогоцінного часу. Є два способи оформити замовлення:

— Надіслати листа зі своїм коментарем на адресу нашої електронної пошти.
— Зателефонувати за номером телефону, що бачите на нашому сайті.

Якщо в ході перегляду товару, у Вас виникнуть будь-які питання або знадобиться додаткова інформація, можете сміливо звертатися до наших спеціалістів, які з радістю Вам допоможуть. Звертайтеся до нас за покупками, будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

Ми пропонуємо купити стільниковий полікарбонат в Києві за низькою ціною. В Україні на полікарбонат ціна доступна, при цьому якість висока, яку можна переглянути в наших сертифікатах на сайті компанії «СтройПласт».

На сегодняшний день ООО «СтройПласт» является официальным импортером сотового и монолитного поликарбоната в Украине таких брендов как поликарбонат Oscar, Sotalight, , и другие.

OSCAR WHITE  10 років гарантії
OSCAR STANDART  10 років гарантії
OSCAR PREMIUM  15 років гарантії
OSCAR-PR SOLID  15 років гарантії
Lexan полікарбонат LEXAN  15 років гарантії
SOTON  15 років гарантії

товщиною 4мм, 6мм, 8мм, 10мм, 12мм, 14мм, 16мм, 20мм, 25мм, 30мм, 32мм, а також комплектуючих профілів (з'єднувальний, торцевий, система «база-кришка», термощайби, термощайби, термощайби, термощайби, термощайби, термощайби, пер.