Контакти:

(098) 166-27-21

(093) 170-37-45

(095) 474-77-75

plastica@ukr.net

Альтанки з полікарбонату

Прекрасним елементом заміської архітектури нині є альтанки. Оригінальний дизайн альтанок з полікарбонату, який пропонує наша фірма, а також виготовлення альтанок за Вашими індивідуальними проектами, дозволить втілити мрії в реальність.

Винятково привабливо і сучасно виглядають багатогранні альтанки з ребристо-купальним дахом з стільникового полікарбонату. Не менш естетично виглядають і літні кухні. Альтанки з монолітного полікарбонату виглядають дуже солідно.

Вибір кольору альтанки та бажаного ступеня світлопропускання панелей дозволяють задовольнити індивідуальні побажання наших замовників для забезпечення максимального комфорту, відпочинку та узгодженості споруди з навколишньою ландшафтною архітектурою. Обережності при виборі кольору альтанки вимагають кольорові панелі полікарбонату, а стандартні прозорі, білі, бронзові, зелені ідеально гармонують з будь-якими іншими кольорами.

Світлопрозорі конструкції альтанок, різні за геометрією та необхідною мірою теплоізоляції, світлопропускання, шумозахисту, чудово виглядають днем, коли денне світло заломлюється, і ні з чим не порівняти у вечірній та нічний час при штучному освітленні. Цікаві світлозаломлюючі ефекти панелей альтанок з полікарбонату, їхня блискуча поверхня, викликають унікальну гру світла, яку не може забезпечити жоден матеріал.

Ми розробимо та втілимо проект альтанки належної якості та у максимально короткі терміни. Наші альтанки з полікарбонату прикрашають сьогодні сади та заміські будинки у багатьох котеджних селищах.
Типи альтанок під стільниковий полікарбонат дивіться на фото нижче.