Контакти:

(098) 166-27-21

(093) 170-37-45

(095) 474-77-75

plastica@ukr.net

Стільниковий полікарбонат КОЛОТИЙ ЛЬОДМрії стають реальністю! Стільниковий полікарбонат Колотий Льод тепер у нас на складі!

Це листи стільникового полікарбонату із введенням у структуру пластику скляної фракції. Отриманий в результаті матеріал має вкрай привабливий зовнішній вигляд за рахунок утворення специфічного малюнка на внутрішній стороні осередків стільникового полікарбонату.

У Європі цей матеріал отримав найширше застосування в рекламі та дизайні, а особливо під час виробництва світлових конструкцій. Для України цей матеріал є абсолютною новинкою і тільки повинен зайняти свою нішу в ряді висококласних продуктів для дизайнерського оформлення приміщень. Однак не слід думати, що полікарбонат «КОЛОТИЙ ЛІД» може застосовуватися тільки всередині приміщень, Наші листи листи захищені від ультрафіолетового старіння і можуть вільно використовуватися для створення вхідних груп, козирків та інших об'єктів, що знаходяться поза приміщеннями.

Ми пропонуємо стільниковий полікарбонат на вибір найкращих брендів в Україні. Можливо для покрівлі знадобиться монолітний полікарбонат для навісу чи козирка над входом. У будь-якому випадку телефонуйте і менеджери нашої компанії СтройПласт запропонують вам ідеальний полікарбонат відповідно до ваших потреб.

 

Ми є ексклюзивним представником в Україні торгових марок стільникового та монолітного полікарбонату.

 

uznaty cenu