Контакти:

(098) 166-27-21

(093) 170-37-45

(095) 474-77-75

plastica@ukr.net

Монолитный поликарбонат Шагрень

103
shagren5
uznaty cenu

Для зовнішньої та внутрішньої обробки відмінно підходить фактурний монолитный поликарбонат Шагрень з особливою текстурованою поверхнею. Він зберігає свої характеристики міцності протягом тривалого часу.

Цей сучасний матеріал характеризується універсальністю застосування. Він набув широкого поширення при виготовленні світлорозсіювальних та вуличних світильників, при влаштуванні зенітних ліхтарів та огорож. Продукція використовується у світлотехніці.

Поликарбонат монолитный (Шагрень) ефективний там, де особливі вимоги до пожежної безпеки та ударостійкості. У нашій компанії представлені полікарбонатні листи, що мають захист від ультрафіолетового випромінювання.

Преимущества монолитного поликарбоната Шагрень

 

Фактурним монолітним полікарбонатом Шагрень із текстурованою поверхнею Шагрень закривають територію ділянки заміського будинку від сторонніх поглядів. При цьому він не створює відчуття закритого простору та пропускає достатню кількість світла. Світлопроникність у нього до 90%, а світлорозсіювальний ефект становить 70%.

Завдяки великому вибору колірних рішень можна з успіхом реалізувати будь-які задуми дизайнера та досягти оригінальних ефектів.

При горінні він не утворює їдкий дим і не перетворюється на краплі. При ударі матеріал не розлітається на гострі уламки, також добре поглинає енергію.

Оригінальний зовнішній вигляд дозволяє успішно виготовляти з нього світлопрозорі конструкції, які гармонійно впишуться в сучасний інтер'єр.

Для отримання детальної інформації щодо експлуатації текстурованого монолитного поликарбоната Шагрень звертайтесь до наших спеціалістів. Вони проконсультують вас за оптимального вибору матеріалу. Фактурний монолітний полікарбонат Шагрень пропонується купити в нашій компанії за конкурентними цінами. Ми реалізуємо сертифіковану продукцію, що відповідає нормам та стандартам.

 

uznaty cenu