Контакти:

(098) 166-27-21

(093) 170-37-45

(095) 474-77-75

plastica@ukr.net

Полікарбонат стільниковий з ефектом жалюзі.Ми раді повідомити Вам про те, що у нас у продажу з'явився стільниковий полікарбонат з ефектом жалюзі. не має аналогів в Україні!

 

розміри:
2100х12000мм
2100х6000мм
товщина: 8мм, 10мм

Кольори: сірий, синій, зелений, бірюза, бронза, червоний, опал (білий).

uznaty cenu

 

Відмінні риси стільникового полікарбонату з «ефектом жалюзі» є стільники, розташування під кутом 45 градусів щодо стінок листа, при цьому внутрішні стінки листа забарвлюються в колір, відмінний від кольору зовнішніх стінок (тим самим і досягається ефект «жалюзі»).

Основною привабливою характеристикою даного продукту є здатність захисту приміщень від прямих сонячних променів за збереження високої прозорості листа

Корисні властивості:

- прозорість для світлових променів видимого спектру
— висока стійкість до механічних впливів та різких ударних навантажень
- Високий електричний опір
- Низька теплопровідність
- Збереження стабільності вихідних властивостей і розмірів у значному інтервалі температур (від -40°С до +125°С)

Застосування:

Офісне будівництво
Офісні розділяючі шумозахисні перегородки, стіни та інше.

Приватне будівництво
Засклення міжкімнатних дверей та балконів, козирки, навіси, перегородки тощо.

Реклама
Внутрішні рекламні конструкції, «вуличні меблі» та інше.

 

 

Стільниковий полікарбонат ефект жалюзі застосовується для виготовлення повністю або частково прозорих плит та листів з ефектом жалюзі, що використовуються при зведенні стінових, покрівельних, навісних, віконних, огороджувальних та інших будівельних конструкцій.

Пористий полікарбонат з ефектом жалюзі - це світлопрозорий пластик з двома і більш прозорими шарами з подовжніми ребрами, що з'єднують, під міжреберним кутом в 300-600. Матеріал простий у догляді, зручний у монтажі, внаслідок заломлення променів світла освітленість простору стає м'якою та однорідною.

Листову полікарбонатну конструкцію з стільниками одержують з листів полікарбонату та похилих полікарбонатних ребер жорсткості товщиною 200-700 мкм, розташованих з інтервалом 0,2-200 мм. Це забезпечує панелям комірчастого полікарбонату з ефектом жалюзі пружність та властивості амортизації, оскільки при ударах ребра деформуються, а потім приймають початковий стан.

Верхній та нижній світлопрозорі шари виконані з мінімальною товщиною 200 мкм. Як правило, для горизонтальних шарів із похилими ребрами жорсткості береться прозорий полікарбонат, який здобув славу антивандального пластику. Крім того, фарбування піддаються лише ребра жорсткості, а верхній або нижній шар має УФ-стабілізатори для захисту від негативного впливу сонячних променів.

Завдяки внутрішнім порожнинам, косині ребер жорсткості та багаторазовому заломленню світлових променів, світлова енергія перетворюється на теплову. Спочатку світло зазнає заломлення у верхній площині, потрапляє на непрозоре ребро жорсткості, потім відбувається його розсіювання, перетворення на теплоенергію та розподіл по всіх пустотах.

 

Ми пропонуємо полікарбонат в Україні в асортименті найкращих брендів за розумною ціною в Києві. Стільниковий полікарбонат і монолітний пластик.