Контакти:

(098) 166-27-21

(093) 170-37-45

(095) 474-77-75

plastica@ukr.net

Стільниковий полікарбонат з УФ захистом

ТОВ «БудПласт» пропонує найширший асортимент стільникового полікарбонату на ринку України опт та роздріб. У нас представлені найкращі бренди стільникового полікарбонату:

Стільниковий полікарбонат преміум класу:

OSCAR WHITE  10 років гарантії
OSCAR STANDART  10 років гарантії
OSCAR PREMIUM  15 років гарантії
 15 років гарантії
Lexan полікарбонат LEXAN  15 років гарантії
SOTON  15 років гарантії

uznaty cenu

Зверніть увагу на унікальний стільниковий полікарбонат Колотий Льод і стільниковий полікарбонат Ефект Жалюзі. Також в асортименті є інші бренди полікарбонату за бюджетною ціною. Купити стільниковий полікарбонат вигідно у нас. Дзвоніть прямо зараз! Моб. (098) 166-27-21, (093) 170-37-45, (095) 474-77-75

 

На сьогоднішній день, полімерні матеріали знайшли дуже широке використання в різноманітних сферах. Стільниковий полікарбонат являє собою 2-х або 3-х шарову панель, між якою розміщуються поздовжні жорсткі ребра. Завдяки пористій будові листа, можна забезпечити його підвищену механічну міцність – а це, багато чого варте!

За кордоном цей вид полікарбонату вже успішно застосовується близько 30 років і зарекомендував себе тільки позитивно. У нашій країні, він виник, порівняно, нещодавно, але, попри це, також, почав швидко набирати дедалі більше оборотів популярності.

Якщо розглядати аркуш у його поперечному розрізі, то він нагадуватиме нам соту, прямокутної або трикутної форми – як ми бачимо, саме звідси й пішла назва «стільниковий». Основною сировиною для цього виду матеріалу служить гранульований полікарбонат, що утворюється завдяки конденсації поліефіру вугільної кислоти та дигідроксильного з'єднання. Цей полімер відноситься до термореактивних пластмас і володіє багатьма рідкісними якостями. Його листи випускаються з різною будовою, тому зовнішній вигляд готових виробів може дещо відрізнятись.

 

Стільниковий полікарбонат СтройПласт опис

 

Стільниковий полікарбонат значно відрізняється від усіх існуючих прозорих матеріалів. Повітряні прошарки роблять матеріал неймовірно легким та покращують показники тепло- та звукоізоляції. Він має властивість сприятливо розсіювати сонячні промені та затримувати негативний спектр ультрафіолету.

Даний вид полікарбонату відрізняється своєю конструктивністю, адже він ідеально поєднує у собі високу міцність панелей, що витримують різні навантаження (сніг, сильний потік вітру…) та теплоізоляційні властивості. Його неможливо розбити – а це характеризує виріб як міцний та довговічний. Разом з цим, він має пожежну безпеку, чим, власне, і відрізняється від подібних до себе.

Спектр застосування такого матеріалу дуже широкий: це як міське будівництво, і сільське господарство. У наш час такі конструкції дуже престижні та модні, а також підкреслюють чудовий смак господаря та підтверджують його високий статус.

Якщо у Вас є бажання та добре розвинена фантазія, із стільникового полікарбонату можна спорудити найрізноманітніші, цікаві та нестандартні архітектурні споруди чи елементи. Прозорі панелі дають максимальне освітлення – і це ще один важливий плюс. Якщо Ви оберете для себе тоновані панелі, то повинні знати, що вони трохи приглушать світло, але все ж таки залишаться прозорими. Такі панелі можуть бути напівпрозорими або, непрозорими.

Як бачите, кожен клієнт може вибрати собі те, що підходить саме йому. Наша компанія пропонує всім охочим вигідну співпрацю. Пропонована нами продукція відрізняється високою якістю – тестування, перевірки та наявність сертифікатів, ще раз тому підтвердження!

Перевага покупки у нас:

- Величезний асортимент товару з різними характеристиками та властивостями.
- Вигідна цінова категорія.
- Безкоштовні консультації.
- Оперативний сервіс обслуговування.
- Індивідуальний підхід до кожного замовника.

Зробивши замовлення у нас один раз, при необхідності, Ви й надалі завжди звертатиметеся до нас, оскільки оціните на особистому прикладі всі переваги. Щоб переглянути весь асортимент запропонованого товару, заходьте у відповідний розділ на нашому сайті. Робіть замовлення та купуйте для себе якісне стільниковий полікарбонат, який прикрасить не тільки Ваш інтер'єр, але й зробить яскравішим та безтурботнішим Ваше життя!

Правила монтажу стільникового полікарбонату